×

قوانین عمومی

 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آرشه پلاس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات آرشه پلاس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.قوانین آرشه پلاس شامل ۱) قوانین فروشگاه  ۲) قوانین بین کارفرما و فریلنسر نیز می باشد.

تعریف کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات آرشه پلاس اقدام کند.

قوانین و مقررات فروشگاه آرشه پلاس :

A. تعریف فروشنده

محصولات ارائه شده در این وبسایت یا توسط آرشه پلاس و یا برخی فروشندگان که با آرشه پلاس همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌ واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت آرشه پلاس عرضه کرده، به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط آرشه پلاس بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.

B. تعهدات فروشنده

 1. فروشنده متعّهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار ، در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر بامجوز رسمی و قانونی ارائه نگردد.
 2. فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل فایل های فروشی را در اختیار خریدار قرار دهد.
 3. فروشنده موظف است فایل (ها) را قبل از بارگذاری جهت فروش کاملا تست و بررسی نماید و از سلامت فایل های فروشی اطمینان حاصل کند.
 4. فروشنده هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم سازگاری فایل خریداری شده با سخت افزار و نرم افزار سیستم شخص خریدار را ندارد.
 5. فروشنده موظف است فایل سالم و بی نقص را مطابق با آنچه در سایت معرفی شده است و طبق شرایط در اختیار خریدار قرار دهد.
 6. فروشنده تمام سعی خود را دارد تا فایل هایی با کیفیت جهت فروش در سایت معرفی و عرضه نماید.
 7. فروشنده موظف است محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان آرشه پلاس و عدم رفع مشکل توسط فروشنده، از وبسایت حذف کند.
 8. فروشنده موظف است در صورت معیوب و خراب بودن فایل ، موارد را پیگیری نماید و فایل سالم را در اختیار خریدار قرار دهد.
 9. فروشنده مسئول آموزش و نحوه کار با فایل خریداری شده نمی باشد.
 10. فروشنده موظف است اطلاعات کامل فایل خریداری شده از جمله لینک (های) دانلود فایل ، نوع پرداخت ، زمان و تاریخ خرید را در رسید خرید و یا فاکتور به آدرس ایمیل فروشنده ارسال نماید.
 11. در آرشه پلاس محصولاتی تایید می شوند که خود شخص سازنده محصول باشد یا اگر محصول غیر ایرانی است حتما نسخه سالم و باکیفیت آن تهیه شده باشد.
 12. با ارسال درخواست تبدیل عضویت به فروشنده، فروشندگان مواد توافقنامه و ضوابط آرشه پلاس را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از فروشنده وجود ندارد.
 13. در صورتی که فروشنده‌ فقط محصولات خود را در آرشه پلاس عرضه کند به ازای هر فروش محصول ۸۰٪ مبلغ فروش به وی تعلق می‌گیرد و ۲۰٪ باقیمانده به عنوان سهم مشارکت به آرشه پلاس تعلق می‌گیرد.
 14. حداقل مبلغ تسویه حساب با فروشندگان ۱۰۰/۰۰۰ تومان است.
 15. در صورتی که فروشنده قصد داشته باشد همکاری خود را با آرشه پلاس خاتمه دهد می بایست کلیه قوانین و شرایط مربوط به خاتمه همکاری را رعایت کند و تسویه حساب نهایی با فروشنده تابع قوانین مربوطه خواهد بود.
 16. مدت زمان لازم برای تایید محصولات شما به شرطی که کلیه اطلاعات و قوانین مندرج برای درج محصول در آرشه پلاس را رعایت کرده باشید، در حدود ۷۲ ساعت کاری است. همچنین در صورت عدم تایید محصول نیز مدیران یا کارشناسان آرشه پلاس به صورت تیکت این مورد را به شما اطلاع خواهند داد.
 17. سعی کنید در توضیحات محصول کاملا صادق باشید چون نسبت به نوشته های خودتان باید پاسخگو باشید و به خریداران پشتیبانی دهید.چنانچه قابلیتی را در توضیحات درج کرده باشید و این قابلیت در محصول شما وجود نداشته باشد یا توضیحات شما مغایر با امکانات موجود در محصول باشد و خریداران نسبت به این مساله اعتراضی داشته باشند آرشه پلاس حق دارد خرید را مسترد کند و ضمن کسر مبلغ واریز شده به موجودی فروشنده و بازگشت وجه خرید به خریدار، نسبت به کسر سهم مشارکت خود از حساب کاربری فروشنده اقدام کند و فروشنده نیز حق هرگونه اعتراض در این مورد را از خود سلب می نماید.همچنین هنگامی که خریدار، محصولی را خریداری می‌کند حق دارد کپی رایت به نمایش درآمده در صفحاتی که برای عموم کاربران قابل مشاهده هستند را حذف کرده یا تغییر دهد. در صورتی که محصولی کاملا ایرانی بوده و سازنده اصرار بر حفظ کپی رایت محصول خود دارد می باید صراحتا و به طور کاملا شفاف و برجسته این مورد را در توضیحات محصول خود درج کند و در صورتی که حذف کپی رایت شامل هزینه می شود نیز باید هزینه را به طور کاملا شفاف و برجسته مشخص کرده باشد. در صورت عدم انجام هریک از این موارد آرشه پلاس می تواند به درخواست خریدار، خرید را مرجوع کرده و مطابق قوانین، مبلغ سفارش را از حساب فروشنده کسر و به حساب خریدار بازگردانده و افزون بر آن سهم مشارکت خود را نیز از حساب فروشنده کسر نماید.
 18. هر گونه تبلیغ و یا لینک دادن به سایت های دیگر در بین توضیحات یک محصول و تیکت پشتیبانی موجب حذف آن محصول از آرشه پلاس شده و در صورت تکرار چنین مواردی فروشنده جریمه نقدی خواهد شد.
 19. اگر دو محصول غیرایرانی یکسان توسط دو فروشنده مختلف ارائه شود، اولویت با فروشنده ای خواهد بود که زودتر اقدام به آپلود کرده است.
 20. تسویه حساب با فروشندگان هفته ای ۱ مرتبه در روز چهارشنبه انجام می شود.
 • تبصره: درخواست های تسویه حساب می باید حداقل ۲ روز پیش از روز تسویه حساب ارسال شده باشند. در غیر این صورت تسویه حساب به اولین مرحله تسویه پس از گذشت این زمان موکول خواهد شد. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل در انجام پرداخت ها (اعم از وجود مشکلات در واحد مالی یا مشکلات در سایت و ….) آرشه پلاس این حق را دارد تا درخواست های برداشت تایید شده را با یک مرحله تأخیر اجرا نماید)
 • تبصره: واریز مبالغ ثبت شده در درخواست وجه فروشندگان صرفا به شماره شبای ثبت شده توسط فروشنده انجام می گیرد و فروشندگان فقط در شرایطی می توانند درخواست وجه خود را ثبت کنند که قرارداد امضا شده را به همراه مدارک مورد نیاز اعم از کپی پشت و روی کارت ملی فرد امضا کننده قرارداد، شماره تلفن ثابت و همراه، شماره حساب، شماره کارت و شماره شبای حساب به نام فرد امضاکننده قرارداد در اختیار آرشه پلاس قرار داده و هویت ایشان در آرشه پلاس به ثبت رسیده باشد.
 • تبصره: چنانچه در هر زمان آرشه پلاس نتواند ازروی اطلاعات دریافتی اعم از شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه با فروشنده تماس بگیرد، مجاز است تایید هویت فروشنده را به وضعیت معلق درآورد که در این شرایط فروشنده قادر به ثبت درخواست وجه نبوده و در صورت نیاز می باید کلیه مراحل تایید هویت اعم از امضای قرارداد و ارسال مدارک را مجددا طی و یا رفع نقص نماید.
 • تبصره: ثبت دو یا چند درخواست وجه همزمان امکان پذیر نیست و تا پیش از واریز شدن هریک از درخواست های وجه فروشنده، امکان ثبت درخواست وجه مجدد وجود ندارد.

C. تعهدات خریدار

 1. خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را جهت دریافت فایل و پیگیری های بعدی در فرم خرید تکمیل نماید.
 2. خریدار موظف است قبل از خرید ، اطلاعات لازم در رابطه با نوع سیستم و یا نرم افزار مورد نیاز فایل مورد نظر را از سایت فروشنده کسب نماید.
 3. مبلغ فایل خریداری شده توسط خریدار تنها در صورتی قابل عودت (برگشت) می باشد که پس از بررسی فایل توسط فروشنده مشخص شود که فایل خراب و یا معیوب می باشد.توجه داشته باشید مدت زمان اطلاع رسانی به سایت فروشنده ۲۴ ساعت از زمان خرید محصول می باشد.
 4. ثبت سفارش خرید به منزله آن است که خریدار شرایط بالا را مطالعه نموده است و آنها را پذیرفته است و حق اعتراض را از خود سلب می نماید.
 5. هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه و تیکت پشتیبانی بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.
 6. فروش و پخش محصولات، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است و یا حتی مشخص شود کاربر با خرید یک نسخه، روی چندین سایت به استفاده از محصول می پردازد، آرشه پلاس این حق را دارد تا به نمایندگی از فروشنده محصول و در راستای حمایت از حقوق فروشندگان، دسترسی شما به حساب کاربری را مسدود کند.
 7. خدمات آرشه پلاس به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمیگردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، امنیت و … ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای آرشه پلاس که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و آرشه پلاس هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد. آرشه پلاس تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.

قوانین و مقررات کاربر و فریلنسر :

A. روابط بین کارفرما و فریلنسر

 1. برای انجام پروژه در سایت آرشه پلاس، کارفرما و پیمانکار بصورت مستقیم با هم در ارتباط اند. بصورتی که بعد از ارسال پیشنهاد، کارفرما بهترین پیشنهاد یا پیشنهادها را انتخاب، و فریلنسر انجام پروژه را قبول می کند. کارفرما موافقت می کند خرید کند، و فریلنسر موافقت می کند که سرویس و باقی ملزومات را طبق توافق پیش رو تحویل دهد (۱) قرارداد بین کارفرما و فریلنسر شامل توضیحات پروژه، پیشنهاد فریلنسر، و باقی شرایط و قوانینی است که بین کارفرما و فریلنسر در سایت توافق شده، (۲) قوانین سایت، (۳) و هر مطلب و فایل دیگری که در سایت آپلود شده و مورد توافق طرفین قرار گرفته شده باشد، می باشد. شما موافقت می کنید که وارد هیچ توافقی که قوانین سایت را نقض کند نشوید. هر توافقی که قوانین سایت را نقض کند باطل است. کارفرما مسئولیت مدیریت، بررسی، پیگیری و پرداخت در زمان مقرر برای دریافت نتیجه مطلوب را بر عهده دارد و فریلنسر مسئولیت ارائه خدمات با کیفیت در زمان مقرر بر اساس توافق انجام شده را بر عهده دارد. کارفرما و فریلنسر هر دو موافقت می کنند در جهت انجام اجرای توافق با یکدیگر همکاری، و منصفانه رفتار کنند.
 2. کارفرما و فریلنسر توجه دارند و موافقند که هر کدام به عنوان فردی مستقل رفتار می کنند. فریلنسر به عنوان یک پیمانکار مستقل، سرویس خود را ارائه می کند و هیچ رابطه شراکت، کارفرما و کارمند، مشارکت، نماینده یا هر چیز دیگری بین کارفرما و فریلنسر یا بین آرشه پلاس با کارفرما و فریلنسر وجود ندارد.

B. روابط بین کاربران و آرشه پلاس

 1. آرشه پلاس طرف حساب در توافقات، قرادادها و درخواست های پروژه ها بین کارفرما و فریلنسر نیست. آرشه پلاس هیچ کنترلی روی پروژه ها ندارد و از جزئیات آن آگاه نیست. مواردی از قبیل کیفیت انجام پروژه، امنیت و قانونی بودن سرویس تحویل داده شده، درست و دقیق بودن پروژه های ثبت شده، سطح دانش، پیشینه یا توان کاربران، اطمینان از انجام کار توسط فریلنسر، توان مالی کارفرما برای پرداخت بعد از انجام پروژه، یا اینکه فریلنسر یا کارفرما پروژه را تا انتها ادامه خواهند داد یا خیر، را تضمین نمی کند. آرشه پلاس مسئول رفتار فریلنسرها نیست و فریلنسرها کارمندان آرشه پلاس نمی باشند. تمام حقوق و تعهدات خرید و فروش خدمات بین کارفرما و فریلنسر خواهد بود. آرشه پلاس هیچ وسیله یا ابزاری برای انجام پروژه ها در اختیار فریلنسرها قرار نخواهد داد. کارفرما و فریلنسر می بایست با یکدیگر تمام مسائلی که مربوط به حقوق و تعهدات می باشد را حل و فصل کنند.
 2. کارفرما و فریلنسر توجه دارند و موافقند که ارزش، اعتبار و حسن نیت سایت، بستگی به عملکرد آنها در انجام پروژه دارد. به همین خاطر آرشه پلاس به عنوان یک شخص سوم بر پروژه ها نظارت خواهد داشت تا دو طرف به موقع تعهدات خود را اجرا کنند.
 3. هر نوع استفاده شما از سایت، شما را به شریک، نماینده، و شعبه بین شما و آرشه پلاس تبدیل نخواهد کرد.

C. پرداخت امن

پرداخت امن روش امنی است برای پرداخت پروژه توسط کارفرما که آن را در دو مرحله انجام خواهد داد.

 1. پرداخت های پروژه ها از طریق ایجاد پرداخت امن انجام می شود. پرداخت پروژه از طریق پرداخت مبلغ به آرشه پلاس انجام می شود. کارفرما در نظر دارد که پس از پرداخت به آرشه پلاس، دیگر دسترسی به مبلغ نخواهد داشت. آرشه پلاس فقط مبلغ را پس از اعلام رضایت کارفرما، به حساب فریلنسر منتقل می کند. درصورتی که پروژه انجام نشود، فریلنسر می تواند پرداخت امن را لغو کند تا به کارفرما بازگردانده شود یا درصورت بروز اختلاف، کارفرما یا فریلنسر می توانند وارد سیستم حل اختلاف آرشه پلاس شوند.
 2. درصورتی که فریلنسر یا کارفرما اختلاف ایجاد کنند. کارفرما و فریلنسر موافقت می کنند تا مشخص شدن وضعیت اختلاف، آرشه پلاس هیچ پرداختی به هیچ یک از طرفین انجام ندهد.
 3. پرداخت های امن آزاد شده نهایی است.وقتی پرداخت امن توسط شما آزاد می شود، نهایی و غیر قابل بازگشت می باشد و کارفرما توجه دارد و موافقت خود را اعلام می دارد که (i) وقتی پرداخت امن آزاد می شود دیگر آرشه پلاس هیچ مسئولیتی در قبال پرداخت امن ندارد (ii) فریلنسر کار مربوط به پرداخت امن آزاد شده را انجام داده، و کارفرما از کار تحویل گرفته شده رضایت کامل دارد (iii) کارفرما آرشه پلاس را در قبال مبلغ آزاد شده از هر گونه مسئولیتی مبرا می داند.
 4. به عنوان “کارفرما”، شما موافقت می کنید که فقط از طریق پرداخت امن، هزینه پروژه را به فریلنسر پرداخت کنید، چه در اولین پرداخت، چه پرداخت های بعدی، و چه پروژه های بعدی. همچنین شما تعهد می کنید که به صورت عمد یا غیر عمد کاری نکنید که باعث دور زدن آرشه پلاس شود. به عنوان “فریلنسر” شما موافقت می کنید فقط از طریق پرداخت امن هزینه پروژه را از کارفرما دریافت کنید چه در اولین پرداخت، چه پرداخت های بعدی، و چه پروژه های بعدی. همچنین شما تعهد می کنید که به صورت عمد یا غیر عمد کاری نکنید که باعث دور زدن آرشه پلاس شود
 5. به عنوان “کارفرما” شما موافقت می کنید بلافاصله از طریق سیستم گزارش، فریلنسرهایی که درخواست پرداخت خارج از آرشه پلاس را دارند گزارش کنید. به عنوان “فریلنسر” شما موافقت می کنید بلافاصله از طریق سیستم گزارش کارفرمایانی که درخواست پرداخت خارج از آرشه پلاس را دارند گزارش کنید. اگر شما از مشکلی یا پتانسیل دورزدن از پرداخت امن آرشه پلاس اطلاع دارید، آن را به ما گزارش کنید.

D. درخواست برداشت

 1. شما می بایست روش و شماره حسابی که می خواهید از سایت برداشت کنید را در تنظیمات مشخص کنید. برای برداشت از آرشه پلاس حساب کاربری شما می بایست تایید شده باشد. یعنی نام و شماره موبایل می بایست از طریق ارسال تصویر کارت ملی و ارسال پیامک تایید شود. آرشه پلاس به در خواست های برداشت پس از ۴ روز کاری رسیدگی می کند.
 2. درصورتی که فعالیت مشکوکی در حساب شما مشاهده شده باشد، آرشه پلاس این حق را برای خود محفوظ نگه داشته تا زمان مشخص شدن مشکل به درخواست رسیدگی نکند.

E. حل اختلاف

سیستم حل اختلاف آرشه پلاس برای زمانی است که مبلغی به صورت پرداخت امن ایجاد شده و هنوز توسط کارفرما آزاد نشده باشد. در صورتی بروز هر گونه مشکل، کارفرما یا فریلنسر هر دو می توانند برای دریافت مبلغ اختلاف ایجاد کنند. (i) زمانی که کار تحویل کارفرما شده باشد و کارفرما پرداخت امن را برای فریلنسر آزاد نکند (ii) زمانی که فریلنسر پاسخگو نبوده یا (iii) زمانی که پروژه تحویل داده شده از کیفیت مناسب برخوردار نباشد.

 1. روش کار
  1. مذاکره. پس از ایجاد اختلاف توسط هر کدام از طرفین، طرف مقابل از طریق اطلاعیه های آرشه پلاس مطلع شده و موافقت می کند در کمتر از ۵ روز در گفتگوی اختلاف حاضر شود. در صورت عدم حضور در موعد مقرر، آرشه پلاس چنین در نظر خواهد گرفت که کاربر مقصر بوده و ممکن است رای به نفع کاربری که اختلاف ایجاد کرده است، صادر شود. پس از ایجاد اختلاف، کارفرما و فریلنسر موافقت می کنند از طریق مذاکره مشکل را بین خود حل کنند. اگر نتیجه مذاکره مورد قبول هر دو طرف بود، با اعلام آن، آرشه پلاس پرداخت امن را بر اساس توافق پرداخت می کند. اگر شما از نتیجه مذاکره ناراضی بودید موافقت می کنید درخواست داوری ایجاد کنید.
  2. در حل اختلاف های بین کارفرما و فریلنسر که از طریق مذاکره حل و فصل نمی شود، موافقت می کنید تا آرشه پلاس به عنوان سوم شخص یا سوم شخصی که از طرف آرشه پلاس انتخاب می شود اختلاف را داوری کند
   1. شما توجه دارید و موافقت می کنید که آرشه پلاس، داوری اختلاف بین کارفرما و فریلنسر را در ارتباط با پروژه ای که از طریق آرشه پلاس انجام شده و پرداخت امن آن آزاد نشده باشد قبول می کند و داور تنها موظف است موارد زیر را در نظر بگیرد (i) موافقت انجام شده در پروژه (ii) فقط پیام ها و ارتباط هایی که از طریق سایت انجام شده باشد (iii) فایل ها و توضیحاتی که ضمیمه میز کار پروژه شده باشد و مورد توافق طرفین قرار گرفته باشد.
   2. آرشه پلاس داوری را پس از آنکه کارفرما و فریلنسر، هر دو درخواست داوری ایجاد کرده باشند انجام می دهد.
   3. شما توجه دارید و موافقت می کنید که حکم داوری آرشه پلاس، نهایی، لازم الاجرا و غیر قابل برگشت است.
   4. بعد از اعلام نتیجه، آرشه پلاس بر اساس رای صادر شده پرداخت را انجام می دهد.
   5. درصورتی که حق به شما داده نشده بود، شما موافقت می کنید که شما حق استفاده از پروژه را نخواهید داشت. بنابرین تمام مدارکی که به شما تحویل داده شده را می بایست به طرف مقابل بازگردانده و کپی های الکترونیکی را حذف کنید.
 2. روش ارتباط
  1. شما توجه دارید و موافقت می کنید، آرشه پلاس شما را از طریق ایمیل آدرسی که مرتبط با حساب کاربری شما است برای ارسال اطلاعیه ها مطلع خواهد کرد. شما مسئول دریافت اطلاعیه هایی هستید که از طریق ایمیل برای شما در زمان اختلاف ارسال می شود.
  2. درصورت هرگونه اختلاف در جزئیات یا کلیات فنی یا مالی، ابتدا موضوع از طریق سایت آرشه پلاس حل خواهد شد و در صورت عدم حل و فصل توسط مسئولین سایت، یا در صورت وجود ادعایی علیه سایت، مراتب از فنی یا مالی در صلاحیت ……………………… به شماره ثبت ………… با مجوز رسمی از قوه قضاییه می باشد که رای این موسسه داوری غیر قابل اعتراض و قاطع دعوا است. شما با پذیرش قوانین این سایت، موسسه فوق را به عنوان داور مرضی الطرفین خود انتخاب و اعلام می نمایید.

F. خاتمه دادن و مسدود کردن

 1. این قوانین از زمانی که شما از سایت آرشه پلاس استفاده می کنید لازم الاجرا است. درصورتی که شما قوانین سایت را رعایت نکنید، ممکن است بدون اخطار حساب کاربری شما مسدود شود.
 2. شما توجه دارید و موافقت می کنید که اگر انجام پروژه ای که قبول کرده اید را بدون دلیل موجه رد کنید، یا درصورتی وارد اختلاف شوید که حق کاملا با کارفرما باشد و کارفرما از عملکرد شما شکایت کند، هزینه خدمات آرشه پلاس را برای بار اول به صورت کامل به عنوان جریمه پرداخت کنید و درصورت تکرار، حساب کاربری شما مسدود خواهد شد.
 3. زمانی که حساب کاربری شما مسدود شود، شما دیگر قادر به ورود به سایت نخواهید بود، و دیگر دسترسی به پیام ها، فایل ها و اطلاعات دیگری که در حساب خود دارد را نخواهید داشت.
 4. وقتی حساب کاربری شما مسدود می شود، شما مجاز به ساختن حساب کاربری دیگر برای استفاده از خدمات این سایت نمی باشید.

G. مالکیت معنوی

 1. شما به شخصه مسئول تمام محتوایی هستید که در سایت آرشه پلاس به انتشار قرار می دهید. برای مثال (a) هر محتوایی که شامل تصویر، صدا یا ویدیو باشد (محتوای چند رسانه ای) (b) هر پستی، نظر یا مطلبی در فضای عمومی وب سایت، پیام های خصوصی و هر جای دیگر (c) هر محتوایی که در بخش هایی مانند پروفایل، نمونه کار، رزومه، پروژه، نظرات و … ثبت می کنید. شما بصورت کامل مالک و مسئول تمام محتوایی هستید که در سایت آرشه پلاس انتشار می دهید.
 2. بدین ترتیب شما به آرشه پلاس این اجازه و حق را می دهید تا از این محتوا در جهت تبلیغات خدمات و سرویس های خود استفاده کند.
 3. اطلاعات و محتوای شما نباید (a) حقوق دیگران را نقض کند و نباید در تداخل با حقوق مالکیت معنوی با دیگران قرار گیرد (b) باعث عصبانیت، تهدید، آزار و اذیت دیگران شود (c) همینطور نباید مغایر با شئونات اخلاقی باشد.
 4. آرشه پلاس صحت اطلاعاتی که کاربران ارائه داده اند را تائید نمی کند و آرشه پلاس مسئولیتی در قبال هر گونه اطلاعاتی که کاربران در این سایت منتشر می کنند، ندارد.
 5. اگر شما باور دارید حق مالکیت شما نقض شده است، از طریق بخش پشتیبانی، این اطلاعات را برای ما ارسال کنید ۱- نام و شماره تماس خود ۲- توضیح محتوایی که شما باور دارید باعث نقض حقوق شما شده است ۳- URL به محتوای اصلی شما. آرشه پلاس در اولین فرصت به درخواست های بررسی حذف محتوای اشاره شده رسیدگی می کند.

H. سایر مقررات

 1. همه کاربران موافقت دارند که:
  1. مسئولیت کامل تمامی اعمالی که از طریق حساب کاربری شان انجام می شود را بپذیرند.
  2. از هیچ روش مکانیزه یا دستی برای جمع آوری، کپی و تکثیر اطلاعات سایت و صفحات آرشه پلاس استفاده نکنند.
  3. از هیچ روشی برای ارسال هرزنامه (اسپم) به دیگر کاربران استفاده نکنند.
  4. با فریلنسرها و کارفرمایان به منظور متقاعد کردن آنها از عدم استفاده از امکانات آرشه پلاس، تماس حاصل نکنند.
  5. وارد درگیری‌های لفظی، غیراخلاقی، بی‌ادبی و رفتارهای غیرحرفه ای با یکدیگر نشوند.
  6. بیش از یک حساب کاربری در آرشه پلاس ایجاد نکنند.
  7. سلب مسئولیت خدمات ارائه شده در آرشه پلاس بدون هرگونه ضمانت ارائه می شود.
  8. وقتی شما با کاربر دیگری وارد اختلاف می شوید، آرشه پلاس را از هرگونه ادعا، تقاضا و زیان در ارتباط با اختلاف بوجود آمده مبرا بدانید.
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آرشه پلاس می باشد.
توسعه و پشتیبانی توسط محمد جواد جباری