آشپزخانه کلاسیک

دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک طراحی خاصی دارد که باعث می شود فضای داخلی آشپزخانه فوق العاده زیبا و با شکوه به نظر برسد. برای طراحی داخلی همچین آشپزخانه هایی هم از رنگ های روشن و شادی مثل سفید، کرم، طوسی و هم از رنگ های تیره ای مثل خاکستری، قهوه ای و مشکی استفاده می شود. توجه داشته باشید که لازمه طراحی داخلی آشپزخانه به سبک کلاسیک استفاده از لوازم و اکسسوری های کلاسیک می باشد که بارزترین نماد آشپزخانه های کلاسیک استفاده از کابینت های چوبی لوکس و خیلی شیک می باشد به طوری که روی درب و نمای آن ها کنده کاری شده است و نقش های برجسته زیبایی دارند. فضای داخلی آشپزخانه های کلاسیک مثل صنایع دستی خاص و جذاب هستند. استفاده از طراحی کلاسیک برای دکوراسیون آشپزخانه، شما را مجاب به استفاده از کابینت کلاسیک و انتخاب لوسترهای لاکچری و گران قیمت می کند.

در این سبک دکوراسیون توجه به سایز سرامیک و کاشی های آشپزخانه از اهمیت زیادی برخوردار نیست و شما می توانید برای پوشاندن دیوارها و کفپوش آشپزخانه از کاشی های براق، لبه دار و کاشی های دست ساز و یا ماشینی و همچنین سنگ مرمر استفاده کنید که هر کدام از این مدل ها جذابیت و زیبایی خاص خودشان را دارند.

 

آشپزخانه های جزیره ای کلاسیک 

در این نوع طراحی مدل و رنگ کابینت ها، رنگ دیوارها و چیدمان وسایل و تجهیزات در آشپزخانه های کلاسیک متفاوت می باشد. همچنین علاوه بر سبک سنتی که مختص طراحی داخلی چنین آشپزخانه هایی می باشد، با سبک جزیره ای نیز می توان آشپزخانه های کلاسیک را طراحی و دکور کرد. طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه به سبک کلاسیک مخصوص قشر مرفه جامعه می باشد لذا بایستی برای چنین طراحی و سبکی، فضای آشپزخانه محدود نباشد در غیر این صورت در پایان کار طراحی زیبایی نخواهید داشت.

نظر